Монтажний двосторонній скотч 3М Heavy Duty 20 мм x 10 м x 0.2 мм Прозорий

ID#20156
Монтажний двосторонній скотч 3М Heavy Duty 20 мм x 10 м x 0.2 мм Прозорий ID#20156

Оптові ціни

При замовленні від 3 000 грн 493 грн. / шт.
При замовленні від 15 000 грн 406 грн. / шт.

Категорії: 9088 Прозорий скотч 3M

Двосторонній скотч 3М 9088 - це прозорий скотч, розроблений для широкого спектру застосувань, включаючи промислові, ремонтні та домашні завдання. Він має високу міцність зчеплення та довговічність, що робить його ідеальним вибором для різних проектів. Ось докладний опис скотчу 3М 9088:

 1. Розмір: Скотч 3М 90820, має ширину 20 мм і довжину 10 метрів. Це компактний розмір, який дозволяє точно наносити скотч у потрібних місцях.
 2. Матеріал: Скотч 3М 9088 виготовлений з прозорої акрилової клейової маси, яка має відмінну міцність і стійкість до впливу різних умов.
 3. Міцність зчеплення: Скотч 3М 9088 має високу міцність зчеплення, що забезпечує надійне кріплення між двома поверхнями. Він здатний чудово впоратися з різними матеріалами, включаючи пластик, метал, скло, дерево та багато іншого.
 4. Стійкість: Цей скотч має гарну стійкість до високих і низьких температур, вологості, ультрафіолетового випромінювання та хімічних впливів. Він зберігає свої властивості навіть за тривалого використання.
 5. Прозорість: Скотч 3М 9088 має прозору поверхню, що робить його непомітним при нанесенні та забезпечує естетично приємний вигляд. Він може використовуватися в завданнях, де важливим є збереження зовнішнього вигляду поверхні.
 6. Зручність використання: Скотч 3М 9088 легко наклеюється та відривається, забезпечуючи гнучкість під час роботи. Він також має здатність амортизувати вібрації та шум, що робить його ідеальним для використання в автомобільній галузі та інших областях.
 7. Многоцільове застосування: Скотч 3М 9088 підходить для широкого спектру завдань, включаючи ремонтні роботи, створення прототипів, зміцнення та кріплення деталей, склеювання пластикових та металевих компонентів, монтаж та багато іншого. Він знаходить застосування в автомобільній, електронній, будівельній, меблевій та інших галузях.
 8. Простота використання: Скотч 3М 9088 легко нарізається на потрібні розміри, завдяки чому його можна точно застосовувати у потрібних місцях. Він має захисну плівку, що відклеюється, яку можна легко видалити перед наклеюванням.
 9. Довговічність: Завдяки високоякісним матеріалам та клейовому складу, скотч 3М 9088 має відмінну стійкість до стирання, ультрафіолетового випромінювання та дії різних хімічних речовин. Він зберігає свою міцність та надійність навіть при тривалому використанні.
 10. Надійне кріплення: Скотч 3М 9088 забезпечує міцне та надійне з'єднання між двома поверхнями. Він формує міцний зв'язок із різними матеріалами, забезпечуючи довговічне кріплення без необхідності використання додаткових кріпильних елементів.
 11. Зручність обслуговування: При необхідності заміни або видалення скотчу 3М 9088 він легко відклеюється без залишків клею на поверхні. Це полегшує обслуговування та усунення несправностей.
 12. Відповідність стандартам: Скотч 3М 9088 відповідає високим стандартам якості та безпеки. Він розроблений для забезпечення довговічності та надійності у різних умовах експлуатації.

Скотч 3М 9088 є надійним та універсальним рішенням для різних завдань склеювання та кріплення. Він має високу якість, міцність і зручність використання, що робить його популярним вибором як для професійних, так і для домашніх користувачів.

Рекомендації до поклейки скотчу:

Крок 1: Підготовка поверхні
Переконайтеся, що поверхні, на які склеюватимуться, чисті та сухі . Очистіть їх від бруду, пилу та олії, використовуючи м'яку ганчірку та очищувач. Потім знежиріть поверхні антисиліконом або спиртом. Це допоможе забезпечити хорошу адгезію скотчу.

Увага! Не використовуйте для знежирення поверхні: засіб для зняття лаку з нігтів, вологі серветки, алкогольні напої і інші спиртовмісні рідини, що містять домішки.

Крок 2: Наклейка скотчу
Нанесіть скотч на першу деталь Переконайтеся, що скотч наклеєний рівно і без зморшок. Визначте точне місце, де потрібно встановити деталь. Будьте уважні і обережні при виборі позиції, оскільки скотч може забезпечити міцне кріплення, і його складно буде відклеїти і повторно приклеїти без пошкодження. він прилягав до поверхні, щільно не залишаючи повітряних бульбашок.

Крок 3: Закріплення скотчу
Після наклейки скотчу рекомендується закріпити його додатково. Можна використовувати гумовий валик або просто натиснути рукою на скотч, щоб він добре прилягав і встановився. Після цього деталь повинна бути без навантаження 24 години. Після цього процес встановлення завершено.

Увага! Деякі види поверхонь можуть мати відштовхувальні властивості. У цьому випадку поверхня повинна бути підготовлена ??ретельніше і оброблена підсилювачем адгезії Primer 94

Бренд 3M
Країна-виробник товару Німеччина
Колір Прозорий
Температурний діапазон От -40 до +90°С длительное время, кратковременно до +150°С
Утримувана вага 1.5 кг
Ширина 20 мм
Довжина 10 м
Товщина 0.2 мм
Матеріал акрил
Кількість в упаковці 1
Вага в упаковці 0.100 кг
Ширина в упаковці (см) 15
Глибина в упаковці (см) 2.5
Висота в упаковці (см) 16
Форм-фактор Клейка двостороння стрічка

Пожалуйста, напишите Ваше впечатление от покупки.
Благодаря Вам, мы улучшаем качество нашей продукции и сервис.