Автомобільний двосторонній скотч 3М Foam 12 мм x 5 м x 0.8 мм Темно-сірий

ID#20118
Автомобільний двосторонній скотч 3М Foam 12 мм x 5 м x 0.8 мм Темно-сірий ID#20118

Оптові ціни

При замовленні від 5 000 грн 243 грн. / шт.
При замовленні від 20 000 грн 202.5 грн. / шт.

Категорії: GT6008 темно-сірий скотч 3M

Двосторонній скотч 3М 30321 із серії GT6008 - це піноакриловий скотч з клейовим шаром, виготовленим з акрилової піни. Він призначений для використання в різних промислових та будівельних додатках, де потрібне надійне та міцне з'єднання. Ось докладний опис скотчу 3М 6008:

  1. Розмір: Скотч 3М 30321 має ширину 12 мм та довжину 5 метри. Це компактний розмір, який дозволяє точно використовувати скотч у потрібних місцях.
  2. Матеріал: Скотч 3М 6008 виготовлений із спеціальної акрилової піни, яка має високу міцність та еластичність. Цей матеріал забезпечує міцне та герметичне з'єднання між двома поверхнями.
  3. Міцність зчеплення: Скотч 3М 6008 має високу міцність зчеплення, що забезпечує надійне кріплення між поверхнями. Він може чудово впоратися з різними матеріалами, включаючи метал, пластик, скло, дерево та інші матеріали, що використовуються в промисловості та будівництві.
  4. Герметизація та амортизація: Скотч 3М 6008 утворює герметичну сполуку, запобігаючи проникненню вологи, пилу та інших зовнішніх впливів. Він також має властивості амортизації, сприяючи зниженню вібрацій та рівня шуму.
  5. Стійкість: Цей скотч має високу стійкість до впливу високих і низьких температур, вологи, ультрафіолетового випромінювання та хімічних речовин. Він зберігає свої властивості навіть під час експлуатації в суворих умовах.
  6. Зручність використання: Скотч 3М 6008 легко нарізається на потрібні розміри та легко наноситься на поверхні. Він має хорошу формуюваність, що дозволяє його застосовувати в різних формах та контурах. Крім того, скотч має захисну плівку, яку можна легко видалити перед нанесенням.
  7. Час схоплювання: Скотч 3М 6008 має оптимальний час схоплювання, що дозволяє достатньо часу для точного позиціонування поверхонь, що з'єднуються перед остаточним зрощуванням.
  8. Можливість компенсації нерівностей: Завдяки своїй еластичності та гнучкості, скотч 3М 6008 може компенсувати невеликі нерівності між поверхнями, забезпечуючи рівномірне та міцне з'єднання.
  9. Опір ультрафіолетовому випромінюванню: Скотч 3М 6008 має гарну стійкість до ультрафіолетового випромінювання, що дозволяє йому зберігати свої властивості та міцність з'єднання протягом тривалого часу під впливом сонячних променів.
  10. Широкий спектр застосування: Скотч 3М 6008 підходить для різних застосувань, включаючи складання та монтаж різних деталей в автомобільній, електронній, меблевій та інших галузях. Він забезпечує надійне та міцне з'єднання, здатне витримувати необхідні навантаження та умови експлуатації.

Скотч 3М 6008 є надійним і універсальним рішенням для різних завдань, що потребують міцного і герметичного з'єднання. Він має високу міцність, стійкість до зовнішніх впливів та зручність використання, що робить його популярним вибором для професіоналів та любителів, яким потрібне якісне та надійне скріплення поверхонь.

Рекомендації до поклейки скотчу:

Крок 1: Підготовка поверхні
Переконайтеся, що поверхні, на які склеюватимуться, чисті та сухі. Очистіть їх від бруду, пилу та олії, використовуючи м'яку ганчірку та очищувач. Потім треба знежирити поверхні антисиліконом або спиртом. Це допоможе забезпечити хорошу адгезію скотчу. 

Рекомендуємо використовувати спеціальну серветку для очищення та знежирення поверхонь.

Увага! Не використовуйте для знежирення поверхні: засіб для зняття лаку з нігтів, вологі серветки, алкогольні напої та інші рідини, що містять спирт, що містять домішки.

Рекомендація! Деякі види поверхонь можуть мати відштовхувальні властивості. У цьому випадку, поверхня повинна бути підготовлена ретельніше і оброблена підсилювачем адгезії Primer 94. Використовуйте серветку з Primer 94 або для об'ємних робіт більш великі ємності Primer94 - 60мл та Primer94 - 200мл

Крок 2: Наклейка скотчу
Нанесіть скотч на першу деталь. Переконайтеся, що скотч наклеєний рівно і без зморшок. Визначте точне місце, де потрібно встановити деталь. Будьте уважними та обережними при виборі позиції, оскільки скотч може забезпечити міцне кріплення, і його складно буде відклеїти та повторно приклеїти без пошкодження.

Потім акуратно зніміть захисний лайнер зі скотчу і зробіть поклейку, натисніть на скотч, щоб він прилягав до поверхні, щільно не залишаючи повітряних бульбашок.

Крок 3: Закріплення скотчу
Після наклейки скотчу рекомендується закріпити його додатково. Можна використовувати гумовий валик або просто натиснути рукою на скотч, щоб він добре прилягав і встановився. Після цього деталь повинна бути без навантаження 24 години. Після цього процес встановлення завершено.


Бренд 3M
Країна-виробник товару Німеччина
Колір Сірий
Температурний діапазон От -40 до +120°С длительное время, кратковременно до +160°С
Утримувана вага 2.7 кг
Ширина 12 мм
Довжина 5 м
Товщина 0.8 мм
Матеріал спінений акрил
Кількість в упаковці 1
Вага в упаковці 0.074 кг
Ширина в упаковці (см) 15
Глибина в упаковці (см) 1.7
Висота в упаковці (см) 16
Форм-фактор Клейка двостороння стрічка

Пожалуйста, напишите Ваше впечатление от покупки.
Благодаря Вам, мы улучшаем качество нашей продукции и сервис.